Pokoje na godziny, Apartamenty do wynajęcia

Pokoje na godziny | Apartamenty na godziny | Pokoje mieszkania do wynajęcia | Hotel na godziny | Stancje

APARTAMENT W SERCU KRAKOWSKIEGO KAZIMIERZA

Mieszkanie w pełni wyposażone (w mieszkanie jednak NIE MA TV), w pokoju znajduje się: sofa (która po rozłożeniu daje dwa miejsca do spania), antresola (również dwa miejsca do spania na dwuosobowym, dużym materacu), komoda, stolik kawowy, szafa, kuchni również w pełni wyposażona we wszystko co potrzebna na kilkudniowy pobyt, znajdują się w niej szafki, stół z ławami do siedzenia, płyta ceramiczna i mikrofalówka jak i czajnik elektryczny, garnki sztućce, kubki, kieliszki ogólnie wszelkie niezbędne utensylia. W łazience jest duża kabina prysznicowa, pralka i suszarka. Dla naszych gości dostępny jest bezprzewodowy dostęp do internetu.

Apartament znajduje się na Kazimierzu, jest świetnym miejscem by zwiedzić całą zabytkową część miasta, świetnie skomunikowany z całym miastem, w odległości kilku lub kilkunastominutowego spaceru znajdują się najważniejsze cele turystyczne: Rynek Główny, Wawel, Bulwary Wiślane, muzea, kościoły i inne zabytkowe budynki, jego położenie umożliwia również doświadczenie nocnego życia miasta, gdyż Kazimierz wypełniony jest cały restauracjami, pubami i wszelkiego rodzaju lokalami. Dodatkowym atutem jest to, że dosłownie za rogiem kamienicy znajduje się znany już Judah Square z food truckami, gdzie można zjeść coś szybkiego, pysznego i w świetnej jakości.

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta w STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA obowiązującej od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 20:00. Koszt: 6zł za godzine postoju.

Zarezerwuj dyskretnie, wysyłając SMS o treści FOR.POKOJE pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *