Pokoje na godziny, Apartamenty do wynajęcia

Pokoje na godziny | Apartamenty na godziny | Pokoje mieszkania do wynajęcia | Hotel na godziny | Stancje

Regulamin

1. Postanowienia ogólne
1.1 Dziękujemy za odwiedziny. Korzystanie ze strony internetowej jest możliwe po zapoznaniu się z regulaminem, pod adresem  https://pokoje-na-godziny.pl/regulamin/
1.2  Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami : 
  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa.  Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z całym regulaminem strony internetowej. Strona nie oferuje rezerwacji pokoju, rezerwacji noclegu , miejsca noclegowego w danym mieście itp.
  2. Strona internetowa obejmuje treści : wygenerowane losowo o treści wynajmu pokoju,mieszkaniana godziny w konkretnym mieście, treść ta nie jest oferta handlową.
  3. Strona umożliwia przekierowanie na zewnętrzny serwis taniepokoje.pl   poprzez wysłania sms-a  o  treści FOR.POKOJE.
  4. Koszt 25 zł netto , 30,75 zł brutto pod numer 92505. Otrzymany kod jest jednorazowy,bezzwrotny.
  5. Aktywacja odbywa się poprzez umieszczenie kodu z otrzymanego SMS-a w polu do wpisania kodu.
  6. Aktywacja następuje po kliknięci przycisku „Rezerwuję”. Po tej czynności nastąpi przekierowanie. Zapoznaj się z adnotacją 2.7.
2. Adnotacje
Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były aktualne, ale z racji , że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie,  nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
2.1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem.
2.2. Treść ogłoszeń, komentarzy oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.
2.3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.
2.4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.
2.5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.
2.6. Braku zapoznania się z regulaminem, jego zrozumieniem oraz adnotacjami. Braku zapoznania się z ceną sms przed wysłaniem sms-a.
2.7. Strona nie odpowiada za strone taniepokoje.pl
3. Prawo własności intelektualne
3.1 Jeśli jesteś autorem  zdjęcia oraz nie chcesz aby informacja o niej była dostępna na naszej stronie, dodaj komentarz z prośba o usuniecie. Prośba będzie wykonana w ciągu 14 dni.